Kırıkkale Valisi Sezer: Hizmetleri ibadet hassasiyetiyle yapmalıyız

Kırıkkale Valisi Sezer: Hizmetleri ibadet hassasiyetiyle yapmalıyız

Kırıkkale Valisi Sezer: Hizmetleri ibadet hassasiyetiyle yapmalıyız

08 Nisan 2019, Pazartesi 08:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hasan AKYILDIZ/KIRIKKALE, (DHA) - KIRIKKALE Valisi Yunus Sezer, İl Özel İdaresi’nin kazasız bir yeni sezon geçirmesi dileğinde bulunarak, "Bu millete yapacağımız hizmetleri ibadet hassasiyetiyle yapmalıyız" dedi.
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, İl Özel İdaresi’nin yeni sezon açılışı ile araç parkına kazandırılan araçların teslim törenine katıldı. Sezer’e Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, vali yardımcıları, kaymakamlar ve İl Özel İdaresi çalışanları eşlik etti. Sezer, törende yaptığı konuşmada kazasız bir iş sezonu dileklerini sunarak, "Bu millete yapacağımız hizmetleri ibadet hassasiyetiyle yapmalıyız" dedi.
Çeşitli bakanlıklardan Kırıkkale için yeni araç ve ekipmanların alındığını aktaran Sezer, "Bugün iş makinalarımızın hizmete sunulması ve aynı zamanda İl Özel İdaresi olarak bahar dönemi ile beraber iş sezonunda yazın yapacağımız işlerinde açılışını yapıyoruz. Kışın boş durmadık, plan ve proje ürettik. Hem kendi kaynaklarımızı kullandık, hem de ilgili bakanlıklarımızdan bize gerekli olan iş makinalarının hemen hemen tamamını aldık. İnşallah bundan sonra geçen yıl yapmış olduğumuz hizmetleri en az ikiye, üçe katlamak suretiyle bu sene Kırıkkalelilerle buluşturmayı hedefliyoruz. Geçen yıl 45 kilometre kadar asfalt yol yapmıştık. Bu sene asfalt yolu 100 kilometreye, geçen yıl yaptığımız stabilize yolu da iki katına çıkarmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder