Korkuteli protokolü bayramlaştı

Korkuteli protokolü bayramlaştı

Korkuteli protokolü bayramlaştı

22 Temmuz 2021, Perşembe 15:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Adem DURMAZ/KORKUTELİ, (DHA)- ANTALYA'nın Korkuteli ilçesinde Kurban Bayramı dolayısıyla protokol mensupları bir araya gelerek bayramlaştı.
Korkuteli Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen bayramlaşmaya Kaymakam Ömer Çimşit, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Av. Cavit Arı, Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Vedat Kılıç, daire müdürleri, siyasi parti başkanları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Programın ardından Kaymakam Ömer Çimşit ve beraberindekiler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne geçerek burada görev yapan polislerle bayramlaştı. Ardından bayramlaşma İlçe Jandarma Komutanlığı'nda devam etti. Sonrasında Korkuteli Devlet Hastanesi'ne giden protokol üyeleri, yatan hastalara geçmiş olsun dileklerini iletirken, bayramı da kutladı.
Şehit Tuncay Arslan'ın annesi Satı ve babası Celal Arslan'ı, 15 Temmuz şehidi Yasin Naci Ağaroğlu'nun annesi Zehra ve babası Osman Ağaroğlu'nu, Şehit Adem Yörük'ün babası İlyas Yörük ve ailesini, Şehit Hasan Simav'ın annesi Perihan Simav ve Kıbrıs gazisi Musa Çam ve eşi Hayal Çam'ı da ziyaret eden protokol üyeleri onlarla da bayramlaştı.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Korkuteli'de uygulama noktasında bayramlaşma