Kursiyerlerden, kanser hastası çocuklara yılbaşı hediyesi

Kursiyerlerden, kanser hastası çocuklara yılbaşı hediyesi

Kursiyerlerden, kanser hastası çocuklara yılbaşı hediyesi

28 Aralık 2019, Cumartesi 14:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)-KIRKLARELİ'nin Lüleburgaz ilçesi  Halk Eğitim Merkezi'nin usta öğretici ve kursiyerleri, Edirne'deki Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören kanser hastası çocuklara yılbaşı hediyeleri gönderdi.

Halk Eğitim Merkezi kursiyer ve usta öğreticileri, yönetici asistanlığı ve danışma görevlisi öğretmeni Dilara Konyalı öncülüğünde bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Onkoloji Bölümünde tedavi gören miniklerin yılbaşını mutlu geçirebilmesi ve yeni yıla umutla girebilmesi için çeşitli hediyeler hazırlayan öğretici ve kursiyerler, gerekli yazışmaları yaptıktan sonra oyuncak, pijama, puzzle, oyuncak bebek gibi onları mutlu edecek hediyeleri paketleyerek miniklere gönderdi.

Yaklaşık 50 çocuğu sevindirecek sayıdaki hediyeleri Dilara Konyalı ve eşi, Edirne'ye giderek hasta çocuklara elden teslim etti. Hediye edilen oyuncak bebekler, saçsız seçilerek, duyarlılık örneği gösterildi.Halk Eğitim Merkezi Müdürü İzzet Arslan, "Bu kampanyaya öncelik eden Dilara Konyalı eğiticimize, tüm eğitici ve kursiyerlerimize duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim" dedi.


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Kırk Yalan' filminin gala gecesi yapıldı