Mahalle muhtarları ve belediye meclis üyelerine iftar

Mahalle muhtarları ve belediye meclis üyelerine iftar

20 Mayıs 2019, Pazartesi 15:58
A A
Mahalle muhtarları ve belediye meclis üyelerine iftar

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Belediye Başkanı Kadir Kara, mahalle muhtarları ve belediye meclis üyeleri ile iftarda bir araya geldi.
Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen iftar yemeğinde Başkan Kadir Kara, mahalle muhtarları ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte orucunu açtı. İftar saati öncesinde, tüm masaları tek tek ziyaret eden Başkan Kara, muhtarlar, meclis üyeleri ve ailelerine hoş geldin dileklerinde bulundu. Ayrıca, iftar çadırında oruçlarını açan vatandaşlarıda ziyaret ederek sohbet eden Başkan Kara, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. İftar öncesi belediye meclis üyesi Feramuz Akbıyık tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti okundu ve hep birlikte dualar edildi.
Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, katkı ve katılımlarından dolayı tüm muhtarlara, belediye meclis üyelerine ve ailelerine teşekkür etti. Başkan Kara, hayırlısıyla ramazan ayını tamamlayıp ramazan bayramını ailelerinizle birlikte idrak etmeyi nasip eylesin dileklerinde bulundu
Osmaniye Belediyesi tarafından mahalle muhtarları ve belediye meclis üyelerine yönelik düzenlenen iftar programında muhtarlar ve meclis üyeleri Belediye Başkanı Kadir Kara’ya davetlerinden dolayı teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...