Niğdeliler Çetin’i bağrına bastı

Niğdeliler Çetin’i bağrına bastı

Niğdeliler Çetin’i bağrına bastı

27 Şubat 2019, Çarşamba 10:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)- ADANA’da yaşayan Niğdelilerle bir araya gelen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her siyasi görüşe mensup Niğdelilerin kendisine destek olduğunu belirterek, “Adana’daki seçmen yerel seçimlere farklı bakıyor. Partiye değil kişiye oy veriyor. Biz de belediyeye siyaseti sokmadık, siyasi ayrım yapmadık” dedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana’da yaşayan Niğdelilerle Niğde Evi’nde bir araya geldi. Niğdeliler Derneği Başkanı Mustafa Yüksel’in de katıldığı toplantıda konuşan Başkan Çetin, Niğdelilerin çalışkan insanlar olduğunu belirterek, “Sizin birlikteliğinizi ve birbirinize bağlılığınızı takdir ediyorum” ifadesini kullandı.

HALK BANA ‘HERKESİN BAŞKANI’ DİYOR

Hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun Adana’da yaşayan Niğdelilerden her zaman destek gördüğünü kaydeden Başkan Soner Çetin, “Zaten özellikle Adana’daki seçmen yerel seçimlerde farklı davranıyor. Genel seçimlerde gönül verdiği partiye oy verirken yerel seçimlerde kişiye bakıyor ve tercihini ona göre belirliyor. Yapılan araştırmaya göre yerel seçimde seçmen adayın çalışkanlığına, dürüstlüğüne, halka yakınlığına ve deneyimine önem veriyor. Siyasi parti beşinci sırada yer alıyor. Ben de bu anlayışla siyasi parti ayrımı yapmadan her kesimin başkanı olarak hareket ettim. Siyasi parti ayrımı yapmadan vatandaşımıza eşit ve adil hizmet götürdüm. O yüzden bana ‘herkesin başkanı’ diyorlar” şeklinde konuştu.

Adana’da yaşayan Niğdeliler de Başkan Soner Çetin’e yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler, ikinci dönemiyle ilgili beklentilerini açıkladılar ve destek sözü verdiler.

 

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Adana’da hentbol rüzgarı esti