Niksar'da okul güvenliği toplantısı

Niksar'da okul güvenliği toplantısı

09 Eylül 2019, Pazartesi 13:41
A A
Niksar'da okul güvenliği toplantısı

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA) - TOKAT'ın Niksar ilçesinde Kaymakam İlhami Doğan başkanlığında okul güvenliği toplantısı yapıldı.
Niksar Anadolu Lisesi salonunda gerçekleşen toplantıya Niksar Kaymakamı İlhami Doğan'ın yanı sıra, Belediye Başkanı Özdilek Özcan, İlçe  Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Bolat, İlçe Emniyet Müdürü Nurettin Saçkan, İlçe jandarma  Komutanı Üsteğmen Şerafettin Atçeker okul müdürleri ve okul aile birliği üyeleri katıldı.
Toplantıda konuşan Kaymakam İlhami Doğan, 2019- 2020 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. Doğan, "Okullarımızda okuyan öğrencilerimizin güvenli bir şekilde okullarında eğitim görebilmeleri için istişarede bulunmak, var olan sıkıntıları gidermek, doğacak sıkıntılara önceden tedbir almaktır. İnşallah yeni eğitim yılında huzurlu bir eğitim yılının başlayıp, sağlıklı bir şekilde son bulmasını istiyoruz, güvenlik kuvvetlerimiz gerekli tedbirleri aldı. Sizlerin düşüncelerinden sonra aksayan bir taraf var ise onların giderilmesini sağlayacağız ve çocuklarımız huzurlu bir eğitim yılına başlamış olacaktır. Okul müdürlerinden, öğretmenlerden, muhtar ve STK'lardan oluşan bu çalışma grubu zaman zaman okullarımızı ziyaret etsinler. Yapılan çalışmalar destek verelim, aksayan tarafları bizlere iletsinler ve huzurlu bir yıl geçmesine katkı sağlayalım" dedi. 

FOTOĞRAFLI 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Tokat'ta 106 bin öğrenci, dersbaşı yaptı