Nizip ile Bulancak TSO kardeş oldu

Nizip ile Bulancak TSO kardeş oldu

Nizip ile Bulancak TSO kardeş oldu

29 Nisan 2019, Pazartesi 14:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

GAZİANTEP, (DHA) - NİZİP Ticaret Odası (NTO) ve Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası arasında kardeş oda protokolü imza töreni yapıldı.

Kardeş oda protokolü imza töreninde konuşan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Kardeş Oda Protokolü imza töreni için Bulancak’ta bir araya geldik" dedi.

2012 yılında NTO tarafından başlatılan kardeş oda protokolü çalışmalarının birçok oda ve borsaya örnek olduğunu belirten NTO Başkanı Özyurt, “Bizler bugün Nizip Ticaret Odası ve Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standartlarının artmasını sağlamak, ortak toplantılar ve faaliyetler düzenlemek amacıyla Kardeş Oda protokolü imzalayacağız. Böylece bölgelerimiz adına koordinasyon ve işbirliği anlamında her iki odaya fayda sağlamayı da planlıyoruz. Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği sayesinde daha kapsamlı faaliyetler ve projeler hazırlamak adına kuracağımız bu bağın bölgelerimize katkı sağlayacağı kanaatindeyiz. Böylece ortak akılla çalışmak anlayışıyla işbirliği yaptığımız faaliyetlerin/projelerin hem kısa hem de uzun vadede etkilerini göstereceğine inancımız sonsuzdur. Biz Nizip Ticaret Odası olarak her yerde dile getiriyoruz ortak akılla yönetmek istiyoruz. Bu konuda üzerimize düşen görev neyse yapmaya hazırız. Hatta üzerimize düşen bir görevde olmasa memleketimizin faydasına olan her taşın altına elimizi koymaya devam ediyoruz" diye konuştu.

Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Fatoğlu ise Nizip Ticaret Odasını Bulancak’ta ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bulancak ilçesi hakkında bilgileri veren Fatoğlu, “Bizler Bulancak Ticaret Odası olarak şehrimizde birçok sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde yer almaktayız. İki Oda arasındaki birlikteliğin ve ticaretin güçlenmesi, işbirliğinin arttırılması ve geliştirilmesinin her iki taraf adına olumlu sonuçlar doğuracaktır. Kardeş Oda protokolümüzün her iki oda için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum"  şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından her iki odanın temsilcileri tarafından kardeş oda beratları ve hediyeler takdim edildi.

Protokol törenine NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Polat, Osman Alpaslan, Mustafa Kaya, NTO Meclis Başkan Yardımcısı Ali Kaya, Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mümtaz Bekçi ve her iki odanın meclis, disiplin ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

FOTOĞRAFLI

 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kar yağışı direkleri devirdi, 5 mahalle elektriksiz kaldı