Orhangazi Askerlik Şubesi Başkanı Ömer Birinci görevini tamamladı

Orhangazi Askerlik Şubesi Başkanı Ömer Birinci görevini tamamladı

06 Nisan 2019, Cumartesi 10:55
A A
Orhangazi Askerlik Şubesi Başkanı Ömer Birinci görevini tamamladı

Hasan BOZBEY/ORHANGAZİ,(Bursa),(DHA)-  2018 yılında Bursa'nın Orhangazi ilçesinde Askerlik Şubesi Başkanlığı görevine atanan Ömer Birinci ilçedeki görevini tamamladı. Birinci'nin asıl mesleği olan Avukatlık görevini yürütmek için memleketi olan Yalova'da ofis açacağı öğrenildi.

Orhangazi Askerlik Şubesi'nde 9 aylık görevini tamamlayan Garnizon Komutanı Teğmen Ömer Birinci dün itibarı ile Orhangazi'ye veda etti. Mesleği avukatlık olan Per.Tğm. Ömer Birinci memleketi olan Yalova'ya dönerek serbest avukatlık yapmaya devam edecek. Orhangazi'de geçen yıldan bu yana görev yapan Per.Tğm. Ömer Birinci bir veda mesajı yayınladı. Birinci veda mesajında şu görüşlere yer verdi;

"Orhangazi'de görev yapmaktan, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin bir mensubu olarak hizmet etmekten büyük bir onur duydum. Yaşamış olduğum tecrübeler, tanımış olduğum değerli Orhangazililerin yeri benim için her zaman ayrı olacak. Görevimden ayrılmış olsam da Orhangazi artık benim ikinci evim. Burada bulunmuş olduğum süre boyunca benden desteğini ve dostluğunu esirgemeyen başta Sayın Kaymakam Dr. Yalçın Yılmaz'a, ilçe kurum amirlerine, Askerlik şubesi ve tüm kurumlardaki personele, son olarak Orhangazi'de yaşayan tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimi arz ederim. Yalova'ya yolu düşen herkesi ağırlamaktan onur duyarım."

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Orhangazi’de tekli eğitim için çalışmalar sürüyor