Özvatan’da istişare toplantısı

Özvatan’da istişare toplantısı

Özvatan’da istişare toplantısı

13 Eylül 2021, Pazartesi 15:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KAYSERİ,(DHA)- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Özvatan ilçesinde düzenlenen istişare toplantısına katıldı.
Özvatan ilçesinde düzenlenen istişare toplantısına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir ile 15 ilçe belediye başkanı katıldı. Toplantı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Büyükkılıç, belediyecilik hizmetleriyle örnek ve öncü çalışmalar yapmaya devam edeceklerini kaydederek, ‘İstişarede hayır vardır diyerek bir araya geldik. 16 ilçe belediyemizle birlikte el ele gönül gönüle dayanışma içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
Başkan Büyükkılıç, hizmet ve yatırımları değerlendirmek amacıyla bir araya geldiklerini ifade ederek, ilçelerle olan istişarelerin devam edeceğini dile getirdi.
Toplantı sonrasında Başkan Büyükkılıç, beraberindeki heyet ile birlikte Coğrafi Tescili Belgeli Özvatan Çiçek Balı’nın tanıtıldığı stantları gezerek, burada bal üreticilerinden bilgi aldı. Ayrıca, heyete Coğrafi Tescil Belgeli Özvatan çiçek balı hediye edildi.
FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pastırma doğrama kursu açıldı