Ramazan ayının ilk  iftarı şehit aileleri ve gazilerle

Ramazan ayının ilk  iftarı şehit aileleri ve gazilerle

Ramazan ayının ilk  iftarı şehit aileleri ve gazilerle

07 Mayıs 2019, Salı 12:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Valiliği himayesinde Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından, şehit yakınları ve gaziler ile aileleri onuruna iftar yemeği düzenlendi. Programa Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile şehit yakınları, gaziler ve aileleri katıldı. Vali Ömer Faruk Coşkun, iftar yemeği öncesi tek tek masaları dolaşarak şehitlerimizin yakınları, gazilerimiz ve aileleri ile bir süre sohbet etti.
İftar programı, Enver-ül Hamit Camii İmam Hatibi Yunus Önat tarafından okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Yapılan duanın ardından ezanın okunması ile birlikte oruçlar açıldı. İftar yemeği sonrasında İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu şehitlerimiz için dua okudu.
Programın ardından şehitlerimizin yakınları, gazilerimiz ve ailelerine programa katıldıkları için teşekkür eden Vali Coşkun, "Bu mübarek Ramazan akşamında şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz ile bir arada olmaktan mutluluk duydum. Şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum." dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aday sporcular, Hokey Milli Takım Kampı için Osmaniye’de