Sahaya atladı, Liverpoollu futbolcular sakatlık riski yaşadı!

Sahaya atladı, Liverpoollu futbolcular sakatlık riski yaşadı!

Sahaya atladı, Liverpoollu futbolcular sakatlık riski yaşadı!

15 Ağustos 2019, Perşembe 18:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

- Kupanın kazanıldığı an sahaya atlayan taraftar, Liverpool kalecisi Adrian, Firmino ve Gomez'i 'az kalsın' sakatlıyordu!..
- Sahaya atlayan taraftarın peşinden güvenlik koşarken, Adrian'a ilk ulaşan Liverpool Kulübü görevlisi oldu
- Zararsız olduğu görülen futbolsever, sıradışı görüntülere sahne oldu
- Sahaya sadece 'Youtuber' atlamadı

İbrahim MAŞE / İSTANBUL (DHA) - Beşiktaş Park'ta Liverpool ile Chelsea arasında oynanan 2019 UEFA Süper Kupa karşılaşmasında birçok ilk yaşandı. Karşılaşmanın ilk yarısı devam ederken, sahaya giren bir taraftar orta alana doğru koşmuş, daha sonra Liverpool file bekçisi Adrian'ın koruduğu kaleye doğru koşusunu devam ettirmiş ancak ceza sahası içerisinde kendisini yerde bulmuştu. Daha sonra güvenlikler tarafından yakalanan taraftar, gözaltına alınmıştı. 
SAHAYA SADECE 'YOUTUBER' ATLAMADI!
Dev karşılaşmada sahaya sadece youtuber girmedi. Liverpool file bekçisi Adrian'ın son penaltıyı kurtarmasının ardından bir taraftar daha yeşil zemine daldı. Penaltı atışının kaçmasının ardından Adrian'a doğru koşan taraftarı gören Liverpool Kulübü görevlisi, İspanyol kaleciyi korumak için ani bir refleks göstererek oyuncusunun üzerine kapandı. Yaşanan arbedede Liverpoollu futbolcular Firmino ve Gomez de oluşan karambolde yere düştü. Sahaya giren taraftar da Liverpoollu oyunculara ulaşamadan yerde kaldı. Kargaşada yere düşen Adrian sakatlık tehlikesi atlatırken, başarılı file bekçisinin, görevlinin kendisini korumaya çalışırken şiddeti ayarlayamaması sonucunda yaşadığı acı yüzüne yansıdı. Liverpool'un takım kaptanı Henderson'ın da sahaya giren kişiye tepki göstermesi dikkatlerden kaçmadı. 
Taraftarın zararsız olduğunun anlaşılmasının ardından Liverpoollu futbolcular sevinç gösterilerine devam ederken, sahaya giren taraftar güvenlik görevlileri tarafından tekrardan tribüne çıkartıldı.

(FOTOĞRAFLI)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü, “Koronavirüsüne savaş açtık”