Şampiyon futbolcular Manavgat'a döndü

Şampiyon futbolcular Manavgat'a döndü

Şampiyon futbolcular Manavgat'a döndü

17 Haziran 2021, Perşembe 12:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

MANAVGAT, (DHA)- İZMİR'de düzenlenen futbol turnuvasında üçüncü olan Manavgat Belediyespor U14 futbol takımı, kupalarıyla Manavgat Belediyesi'ni ziyaret etti.
Manavgat Belediyespor'un U14 futbol takımı, İzmir- Kuşadası'nda düzenlenen, TFF Süper Lig ve PTT 1. Lig takımlarının yer aldığı 10 Numara Sportif Futbol Turvunası'nda Denizlispor'u yenerek 3'üncü oldu. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen turnuvada,  Manavgat Belediyespor, birçok Süper Lig ve PTT 1'nci lig takımının yer aldığı grupta olağanüstü performans sergiledi. Kupalarıyla birlikte Manavgat Belediyesi'ni ziyarete gelen genç yıldızları, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i temsilen Başkan Yardımcısı Halis Akkaya ve Özel Kalem Müdürü Hatice Sözen karşıladı.
Genç sporcular, kupalarını, müsabakalardan önce kendilerine destek veren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen adına aldıklarını belirterek, daha büyük başarılara imza atacaklarını söyledi. Başkan Yardımcısı Halis Akkaya, spora ve sporcuya destekle başarı yakaladıklarını söyledi. Akkaya, "Manavgat Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen'in her zaman genç sporculara destek olması Manavgat'ımıza başarılar ve kupaları getiriyor. Ziyaretlerinden ve başarılarından dolayı çocuklarımızı tebrik ediyor, spor hayatlarında nice başarılar diliyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yangınzede öğrencilere tablet