Seyhan’ın ‘Süper Lig’ mutluluğu

Seyhan’ın ‘Süper Lig’ mutluluğu

Seyhan’ın ‘Süper Lig’ mutluluğu

10 Eylül 2021, Cuma 13:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)- İSTANBUL’da 4-5 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen Atletizm Birinci Lig final yarışlarında kadınlar kategorisinde şampiyon olarak Süper Lig’e yükselen Seyhan Belediyespor Kulübü Kadın Atletizm Takımı, Seyhan Belediye Başkanı Akif  Kemal Akay’ı ziyaret ederek şampiyonluk kupasını armağan etti.
Seyhan Belediyespor Kulübü Kadın Atletizm Takımını elde ettiği şampiyonluktan dolayı kutlayan Başkan Akay, “Hocalarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyorum. Büyük bir başarının altına imza attılar. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren, atletizm, jimnastik ve yüzme branşlarında başarılı olmayı, diğer branşlarda ise yetiştiren bir kulüp haline geleceğimizi ifade ettik.  Cimnastik ve atletizm, sporun olmazsa olmaz branşlarıdır. Biz de bu düşünce ile hareket ederek daha büyük başarıların altına imza atmayı hedefliyoruz. Bunun içinde imkanlarımız dahilinde desteğimizi esirgemeyeceğimizin bilinmesini istiyorum” dedi. 
Seyhan Belediyespor Kulübü Atletizm Koordinatörü Serdal Kadıoğlu da, “Birinci Lig  yarışlarında, Adana’mızı ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil ederek şampiyon olduk.  Büyük bir gurur ve mutluluk yaşamaktayız. Adana’mızı Süper Lig’de başarılı bir şekilde temsil etmek adına daha fazla çalışıp başarı çıtasını yükseltmek arzusundayız” diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlk haftada bin 895 yeni üye