STSO ve Ticaret Borsası Kangal'da temsilcilik açtı

STSO ve Ticaret Borsası Kangal'da temsilcilik açtı

STSO ve Ticaret Borsası Kangal'da temsilcilik açtı

16 Haziran 2021, Çarşamba 13:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

SİVAS, (DHA)- SİVAS Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) ile Ticaret Borsası, Kangal ilçesinde temsilcilik açtı.
STSO ve Sivas Ticaret Borsası Kangal ilçesinde üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için temsilcilik açtı. Kangal Ziraat Odasında gerçekleştirilen açılış programına Vali Salih Ayhan, STSO Başkanı Mustafa Eken, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas TSO Meclis Başkanı Çetin Yıldırım, yönetim kurulu ve meclis üyeleri, ilçe protokolü ve üyeler katıldı. 
Kangal'ın tarım, hayvancılık, madencilik ve turizm açısından önemli bir bölge olduğunu söyleyen Vali Salih Ayhan, "Ticaret erbaplarımızla Kangal'da birlikteyiz. Hem Ticaret ve Sanayi Odamızla hem de Ticaret Borsamızla işbirliği içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Burada bulunan iş insanlarının işlemleri için Sivas'a giderek zaman kaybı yaşamaması adına temsilcilik açmak ileri görüşlülük ve vizyonel bir bakış açısının ürünüdür. Kendilerine teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum. Burada güçlü yapılara sahip odalarımız, üyelerine daha nitelikli hizmet sunacaklar. Hayırlı olsun" dedi.
Programda konuşan Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ise "Borsamız üye memnuniyetini temel alarak 2014 yılında Kalite Yönetim Sistemleri Belgesini almış ve 2015 yılında Akredite Borsa olmuştur. Bizler artık Borsacılığın belge vermekten, tescil yapmaktan ibaret olmadığını biliyoruz. Bu bilinç ve anlayışla Sivas Ticaret Borsası olarak Sivas’ımızın ve İlçelerimizin bugünü ve geleceği hakkında etkin, verimli ve yapıcı kararlar alarak projeler üretmekteyiz. Borsamız bugün 700'e yakın üyesine, Merkez Hizmet Binası başta olmak üzere, Konferans Salonu, Tescil Bürosu, Şarkışla, Gürün, Suşehri ilçelerinde açılan temsilciliklerle hizmet vermektedir. Bugün ise Ticaret ve Sanayi Odamız ile birlikte Kangal ilçemizdeki siz değerli üyelerimiz için temsilciliğimizin açılışını gerçekleştiriyoruz. Borsamıza, Odamıza ve kangal ilçemize hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu. 
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, Gürün, Suşehri ve Şarkışla’da da temsilciliklerin olduğunu belirterek, "Kangal'da bütün ilçemizin olduğu gibi en iyi hizmete layık. Bu anlamda Odamıza gelmeden burada işlemlerini halletmeleri için daha kısa ve kolay bir şekilde halletmeleri şubemizi açıyoruz. Aynı zamanda Yönetim Kurulu üyemiz olan Kangal Ziraat Odası Başkanımız Basri Çoban Bey, hiçbir ücret talep etmeden bize bir yer tahsis etti. Temsilciliğimizde çalışacak personeli de biz Borsamızla finanse edeceğiz " ifadelerini kullandı. 
Okunan duaların ardından Temsilcilik açılışı yapıldı. Sivas TSO yönetim kurulu üyesi ve Kangal Ziraat Odası Başkanı Basri Çoban, Sivas TSO Başkanı Mustafa Eken’e, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’na ve Sivas TSO Meclis Başkanı Çetin Yıldırım’a günün anısına plaket takdim etti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sonbaharın güzellikleri Gökpınar'da buluştu