Torbalı'da Tiyatro Günleri 2 yıllık aradan sonra 'perde' diyecek

Torbalı'da Tiyatro Günleri 2 yıllık aradan sonra 'perde' diyecek

Torbalı'da Tiyatro Günleri 2 yıllık aradan sonra 'perde' diyecek

12 Ocak 2022, Çarşamba 16:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TORBALI (İzmir), (DHA) - İZMİR'in Torbalı ilçesinde, belediye tarafından ilki 2019 yılında gerçekleştirilen Torbalı Tiyatro Günleri'nin yoğun istek üzerine 2'incisinin 15-16 Ocak tarihleri arasında düzenleneceği bildirildi.
Torbalı Belediyesi, verilen 2 yıllık aranın ardından Torbalı Tiyatro Günleri'nin 2'incisini düzenlenecek. Nitelikli sanat anlayışıyla 15-16 Ocak tarihlerinde düzenlenecek Tiyatro Günleri'nde klasik haline gelen 'Ben Kara Fatma' ve 'Ben Hasan Tahsin' isimli iki klasik eser sahnelenecek. Torbalı Kültür Merkezi'nin 3'üncü katında tiyatro severlerle buluşacak oyunlar ücretsiz olarak izlenebilecek. Saat 20.00'da başlayacak oyunlardan ilk olarak 15 Ocak'ta 'Ben Kara Fatma', 16 Ocak'ta ise 'Ben Hasan Tahsin' izleyicilerle buluşacak.
Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, pandemi öncesi Torbalı halkı ile buluşturdukları ve yoğun ilgi gösterilen Torbalı Tiyatro Günleri'nin bu yıl ikincisini düzenleyeceklerini belirtip, "2'inci Torbalı Tiyatro Günleri'ne tüm tiyatro severleri bekliyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Torbalı Belediyesi'nde en düşük maaş 5 bin 100 lira oldu