Tüm benliğini aşka adayan burçlar

Burçlarımız aşk hayatımıza yön verir. Bazı burçlar birini sahiplenmede çok zorlanırken bazı burçlar için aşk olmazsa olmazdır. Bu burçlar tüm varlıklarını sevdikleri insana verirler. İşte aşkı iliklerine kadar yaşayan o burçlar...

06 Ekim 2021, Çarşamba 13:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
TUTKULU TERAZİ BURCU

TUTKULU TERAZİ BURCU

Terazi burçları aradıkları kişiyi bulduklarında kendilerini tamamen ona adayacaktır. Doğasında ihanet olmayan Teraziler sadık sevgililerdir. İlişkide alttan alır ve kavgalardan uzak durur. Sevdiğini kırmaktan çok çekinir.

Hoşlandığı kişiyi her haliyle kabul eden Terazi burcu, en iyi yönlerini sergilemeye çalışır. Teraziler tutkulu ve romantik aşıklardır.

Bu haber ilginizi çekebilir: Hangi burç nasıl öpüşüyor?

AŞK İNSANI KOÇ BURCU

AŞK İNSANI KOÇ BURCU

Koç burcunun kadını da erkeği de aşka kendini tamamen kaptırır. Adeta aşıkken gözü hiçbir şey görmeyen Koç burcu, tek taraflı bile olsa içindeki aşkı sürdürür.

İlişkilerinde mutsuz olduklarında kestirip atmak yerine çözüm üretmeye ve ilişkiyi kurtarmaya çalışırlar. Kıskanç oldukları için partnerlerini yıpratabilirler. Yine de sevdiklerini kaybetmemek için bu huylarından vazgeçmenin bir yolunu bulacaklardır.

Bu haber ilginizi çekebilir: Kıskanç sevgiliyle başa çıkma yolları

İkizlerin bu listede olması size biraz tuhaf gelebilir. Ancak İkizler burcu aşkı zannettiğinizden daha iyi yaşıyor. Bir İkizler burcu tarafından sevilirseniz, size kendinizi özel hissettirmek için elinden geleni yapacaktır. İlişkide en çok flört aşamasını seven İkizler, karşısındakinin gizemine bayılır. Onu mutlu etmek için her şeyi yapar. Rutine karşı gelen İkizler için ilişkiyi her daim sıcak ve canlı tutmak önemlidir.

Bu haber ilginizi çekebilir: Eski sevgilisiyle arkadaş kalabilen burçlar

UÇLARDA YAŞAYAN BALIK BURCU

UÇLARDA YAŞAYAN BALIK BURCU

Balık burçları tüm duygularını uçlarda yaşar. Aşk için de durum böyle. Sevgilisine kendini tüm benliğiyle teslim eden Balık burçları oldukları gibi görünürler. Sevmeyi de sevilmeyi de çok severler. Ancak çabucak kırılabilirler. Bazı durumlarda kıskançlık da yapabilirler. Bir Balık burcunun kalbine dokunduğunuzda size her zaman sadık kalacak bir sevgiliniz olur.

Bu haber ilginizi çekebilir: İlişkilerdeki en sulu göz burçlar

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uzmanlara göre, ilk görüşte aşk hakkında soğuk ve acı gerçek