Türkiye'nin en büyük belediyecilik fuarı Antalya'da başlıyor

Türkiye'nin en büyük belediyecilik fuarı Antalya'da başlıyor

Türkiye'nin en büyük belediyecilik fuarı Antalya'da başlıyor

09 Kasım 2021, Salı 15:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA,(DHA) - BELEDİYECİLİĞİ güncel teknolojilerle buluşturmayı hedefleyen 9. City Expo-Antalya Şehircilik Teknolojileri Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu, 11-12-13 Kasım'da Anfaş Fuar Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilere aralıyor. Türkiye'nin en büyük belediyecilik fuarının bu yılki teması 'İnsan ve Çevre' olacak.

Türkiye Belediyeler Birliği'nin (TBB) desteği ve Akdeniz Belediyeler Birliği koordinatörlüğünde 9'ncu kez düzenlenecek olan City Expo-Antalya Şehircilik Teknolojileri Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu başlıyor. 9. Antalya Şehircilik Teknolojileri Fuarı, 11-12-13 Kasım'da Anfaş Fuar Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilere aralayacak. Fuarın açılış töreni 11 Kasım Perşembe günü saat 11.00'da gerçekleştirilecek. Her yıl kapılarını farklı bir tema ile açan Türkiye'nin en büyük belediyecilik fuarının bu yılki teması 'İnsan ve Çevre' olacak.

CİTY EXPO'DA NELER VAR?

Firmalar, fuarda belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park- bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını ziyaretçilere sunacak.

FOTOĞRAFLI

 

 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başkan Tütüncü'nün 10 Kasım mesajı