UKOME Alt Komisyonu Alanya'da toplandı

UKOME Alt Komisyonu Alanya'da toplandı

UKOME Alt Komisyonu Alanya'da toplandı

07 Kasım 2019, Perşembe 12:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, ulaşımdaki sorunların yerinde tespiti ve çözümü için  UKOME Alt Komisyonu toplantısını Alanya'da yaptı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Başkan Muhittin Böcek'in talimatıyla sorunların tespiti, planlanması ve çözümü için yerinde çalışmalar yapıyor. Bu kapsamda Alanya'nın ulaşım konularının ele alındığı bir toplantı yapıldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplu taşıma hat ve güzergâh alt komisyonu Alanya Kestel hizmet binasında toplandı. İlk kez gerçekleşen toplantıya, UKOME yetkilileri, Alanya Belediyesi, Emniyet ve Jandarma Trafik ekipleri, Minibüsçüler Odası Başkanı Doğan Bacak ve ilgili güzergahların otobüs kooperatif başkanları katıldı.
ÜNİVERSİTEYE ULAŞIM ELE ALINDI
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi'nin Kestel Mahallesi'ndeki kampüsüne öğrencilerin daha rahat gidip gelebilmeleri için alınacak tedbirler ve seferler alt komisyonda enine boyuna tartışıldı. Ayrıca Mahmutlar ve Kargıcak halk otobüslerinin Alanya merkezdeki sisteme dahil edilmesi yönünde başlatılan çalışma komisyonda ayrıntılarıyla konuşuldu. Alt komisyon ikinci toplantısını 11 Kasım'da yine Alanya'da gerçekleştirecek. Komisyonda hazırlanan raporlar daha sonra UKOME Genel Kurulu'na sunulacak.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başarılı güreşçiye kaymakamdan hediye