Uluslararası Diller Kongresi Çukurova Üniversitesi'nde gerçekleştirildi

Uluslararası Diller Kongresi Çukurova Üniversitesi'nde gerçekleştirildi

Uluslararası Diller Kongresi Çukurova Üniversitesi'nde gerçekleştirildi

07 Kasım 2019, Perşembe 12:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)- ULUSLARARASI Bilim ve Akademik Araştırmalar Derneği tarafından Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) ve Adana İnsanına ve Kentine Hizmet Vakfı işbirliğiyle 'Uluslararası Diller Kongresi' gerçekleştirildi.
Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Uluslararası Diller Kongresi’nin ana temasının 'Dillerin Gücü: Çok Dillilik ve Kimlik' olarak belirlendi. Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Kırkgöz, konuların dil bağlamındaki birçok alanı kapsadığını kaydetti.
Kongre dillerinin Türkçe ve İngilizce olduğuna vurgu yapan Prof. Dr. Kırıkgöz sunulan bildirilerin, kongre tam metin kitabında ISBN’li e-kitap biçiminde yayımlanacağını da hatırlatarak kongreyi destekleyen uluslararası dergi kapsamında olan International Journal of Language Academy (IJLA), International Journal of Educational Spectrum (IJES), Çukurova Araştırmaları (CUKAR), Route Educational & Social Science Journal (RessJournal) ve Homeros dergilerinde bilim kurulu tarafından seçilmiş olan bildirilerin tam metinlerinin makale olarak yayımlanacağını söyledi. 

FOTOĞRAFLI
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER DAİMFED kuruluyor, müteahhitler tek çatı altında toplanıyor