Üniversite sınavına hazırlanan Çukurcalı öğrencilere Marmaris'te moral gezisi

Üniversite sınavına hazırlanan Çukurcalı öğrencilere Marmaris'te moral gezisi

Üniversite sınavına hazırlanan Çukurcalı öğrencilere Marmaris'te moral gezisi

02 Ekim 2021, Cumartesi 12:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

HAKKARİ'nin Çukurca ilçesinde üniversite sınavına hazırlanan 15 öğrenci AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığı'nın 'moral gezisi' programı kapsamında Muğla'nın Marmaris ilçesine geldi. Bir hafta süreyle misafir edilecek öğrenciler, programın ilk gününde partililerle birlikte kültür ve tarihi yerleri gezdi.
AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığı ve Çukurca Belediye Başkanlığı liseden mezun olup, üniversiteye hazırlanan 15 öğrenciye, moral desteği vermek için 'Marmaris gezisi' program düzenledi. Bu kapsamda bugün ilçeye gelen 15 konuk öğrenci, otellerine yerleştikten sonra önceden planlanmış kültür ve tarihi yerleri gezdi. İlçe protokolü ile kahvaltı da buluşan gençler bir hafta süreyle Marmaris'te bir dizi etkinliklere katılarak moral depolayacak.
AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, "Çukurca Belediyesi ile yaptığımız görüşmede üniversiteye hazırlanan lise mezunu başarılı gençlere moral için Marmaris'te ağırlamak istedik. Bir hafta boyunca tekne turu, cip safari, animasyonlar, folklor gösterileri ve çevre gezileri yapılacak. Gençler, 7 Ekim'de Çukurca'ya dönmek üzere yola çıkacak" dedi.

Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), (DHA)

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Muğla Valisi Marmaris'te 2 bin 600 yıllık antik kentte incelemede bulundu