Vali Yılmaz: Mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabiliriz

Vali Yılmaz: Mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabiliriz

Vali Yılmaz: Mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabiliriz

26 Ocak 2021, Salı 09:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) – OSMANİYE Valisi Erdinç Yılmaz, kornavirüsle mücadelede kurumlarla birlikte gereken tüm tedbirlerin alındığını belirterek, “Vatandaşlarımız da kendi üzerlerine düşen görevleri yerine getirirlerse bu mücadelede daha başarılı oluruz. Bu mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabiliriz.” dedi.
Asayiş, Koordinasyon ve Pandemi Değerlendirme Toplantısı Vali Erdinç Yılmaz başkanlığında Toprakkale’de yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıya Vali Yılmaz’ın yanı sıra Garnizon Komutanı Topçu Albay Gürsel Kanca, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Vali Yardımcıları Adem Yılmaz ve Metin Arslanbaş, Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı, Bahçe Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, Hasanbeyli Kaymakamı Yakup Kılınçoğlu, Toprakkale Kaymakamı İsmail Demirtaş, Sumbas Kaymakamı İdil Özdemir, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş katıldı.
Toplantıda, vatandaşların huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak adına il genelinde alınan güvenlik tedbirlerine ilişkin değerlendirmeler yapılmasının yanı sıra koronavirüs salgını konusunda daha önce alınan tedbirler değerlendirilerek, kontrollü sosyal hayat kapsamında alınması gereken tedbirlere dair görüş alışverişinde bulunuldu.
Vali Erdinç Yılmaz, koronavirüsle mücadelenin devam ettiğini belirterek, vatandaşlardan maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına hassasiyetle uymalarını rica etti. Vali Yılmaz, “Biz, kurumlarımızla birlikte gereken tüm tedbirleri alıyoruz, vatandaşlarımız da kendi üzerlerine düşen görevleri yerine getirirlerse bu mücadelede daha başarılı oluruz. Bu mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabiliriz” dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder