Victoria's Secret kızlarının şov öncesi yaptığı 7 hazırlık

Son dönemde kadın bedeni üzerinden yürüttüğü pazarlama planının yeterince kapsayıcı ve demokratik olmamasıyla eleştirilen Victoria's Secret'ın neredeyse tedavülden kalkan tek tip güzellik algısı globaldeki perakende verilerine de olumsuz yansıdı. Sonuç olarak Victoria's Secret şovu 2019'da tamamen iptal edildi. Ancak Victoria's Secret modellerinin yaşam tarzı halen örnek niteliğinde. Peki bir Victoria's Secret modeli, büyük şova nasıl hazırlanıyordu?

25 Mart 2021, Perşembe 09:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Çok su içiyorlar

Çok su içiyorlar

Siz de için. Sağlığınız için su en önemli etken. Ayrıca zayıflamanın formülü de yine sudan geçiyor. Toksinleri vücudunuzdan atmak ve sağlıklı bir cilde kavuşmak için su, en büyük mucize. VS modeli Shanina Shaik şov öncesindeki rejiminin sırrını şöyle veriyor: “Protein ve sebze tüketin, çok su için.


Kardiyo, kardiyo, kardiyo

Kardiyo, kardiyo, kardiyo

Gigi Hadid, daha güçlü kaslara sahip olmak için kardiyosuna boksu dahil etmiş. Hem stres arındırıcı hem de dayanıklılık ve form için epey etkili. Reebok’a şöyle anlatıyor: “Boks yapmayı seviyorum. Kardiyo dengesi için mükemmel bir seçim. Yaptığınız şeyden zevk almanız da önemli tabii. Boksla her şeyi unutuyorum hem de vücudumun sırrını ona borçluyum.

Şekerli abur cuburlardan uzak duruyorlar

Şekerli abur cuburlardan uzak duruyorlar

Aslında merak etmeyin bu, hepsini kapsamıyor. Kuru meyveler, bir avuç fındık, ceviz ve badem, enerji aldıkları besinlerden. Vogue Paris’e konuşan Alessandra Ambrosio, her zaman yanında badem, meyve ve chia tohumu bulundurduğunu söylüyor.


Spor destekleyici protein

Spor destekleyici protein

Şovdan hemen önceki spor haftasında proteine başvuruyorlar. Bella Hadid, GQ’ya şunu söylüyor: “Her gün protein yiyorum. Böylece günde üç saate yakın spor yapabilmek için enerjim oluyor. Delice gelecek belki ama eğer bir şeye kafayı taktıysanız onu başarıyorsunuz. Bu, benim için hep böyle oldu.

Birlikte çalışmak

Birlikte çalışmak

Victoria’s Secret kızlarını motive eden şeylerin başında şova birlikte hazırlanmak geliyor. Birlikte spor yapıyorlar ve bu onların motivasyonunu ikiye katlıyor. Jasmine Tooks’un Hollywood Take’e verdiği röportajda söylediklerine kulak verelim: “Romee [Strijd] ve ben spor ekürisiyiz. Her gün birlikte çalışmaya özen gösteriyoruz. Ona antrenörlük yaptığım bile söylenebilir. Kalçalarımın nasıl bu kadar iyi göründüğünü söylediğinden bu yana birlikte popo egzersizleri yapıyoruz. Elbette ki squat imdadımıza koşuyor.”

İstikrarlı olmak

İstikrarlı olmak

Ne kadar sıkı çalışırlarsa başarıya o kadar çok ulaşıyorlar. Bridget Malcolm, bunun bir hayat felsefesi olduğunu söylüyor. “İradeli olmak, tembellik yapmamak ve istikrarı tutturmak. Haftada beş gün sıkı bir spor programım var. Daha çok sebze meyveyle beslenip çok ama çok su içiyorum.

Düzenli olarak esneme hareketleri

Düzenli olarak esneme hareketleri

Model Devon Windsor, Pilates’i öneriyor. Vücudunun pek çok yerini çalıştırmak ve gerginliği azaltmak için Pilates’in iyi bir spor olduğunu vurgulayan Windsor, “Çok sıkı ve esnek olduğumu söyleyemem. Ancak esneme hareketleri ve egzersizlerle kendi dengemi korumayı başarıyorum.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Diyette yasaklılar listesinden çıkarmanız gereken 10 besin