Yeni doğan bebeklerin ilk hediyesi Başkan Yılmaz’dan

Yeni doğan bebeklerin ilk hediyesi Başkan Yılmaz’dan

Yeni doğan bebeklerin ilk hediyesi Başkan Yılmaz’dan

02 Ekim 2021, Cumartesi 13:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MERSİN, (DHA)- MERSİN'de Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Gönül Bağı Projesi kapsamında hayata geçen 'İlk Nefes' birimi ile birlikte ilçede yeni doğan Eylül ve Poyraz Efe bebeklerin ailesini ziyaret etti.

Toroslar Belediyesi, 'İlk Nefes' birimiyle ilçede yeni bebeği olan ailelerin mutluluklarına ortak oluyor. Çevik ve sosyal belediyecilik anlayışıyla Gönül Bağı Projesi’ni başarıyla sürdüren belediye, ihtiyaç sahibi vatandaşların her an yanında olmaya devam ediyor.
Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Demirtaş Mahallesi’nde ikamet eden Zeynep ve Mehmet Engin çifti ile Leyla Caka ve Emrah Nas çiftini evlerinde ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Engin ve Nas aileleri de Başkan Yılmaz’ın ziyaretiyle çok mutlu olduklarını belirterek, kendisine teşekkür etti.
Başkan Yılmaz, “Belediyeler, insanın doğumundan ölümüne kadar hizmet veren kurumlardır. Toroslarımıza gönülden bağlığıyız diyerek başlattığımız Gönül Bağı Projemizle hemşerilerimizin her an yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Toroslar Belediyesi olarak çevik ve sosyal belediyecilik anlayışını benimsiyoruz. Bir ailenin her ferdinin derdi ve sıkıntısı bizi ilgilendiriyor. “İlk Nefes” birimimizle yeni bebekleri olan hemşerilerimizin yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Ailelerimize hayırlı olsun dileklerimizi ileterek, yeni doğan bebeğin ihtiyaç duyacağı malzemelerin yer aldığı “İlk Nefes” paketimizi de hediye ediyoruz. Bir kez daha minik yavrularımıza sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” şeklinde konuştu.
ziyaret sırasında ailelerin diğer çocuklarıyla da yakından ilgilenerek, onlara eğitim setleri de hediye eden Başkan Yılmaz, evde sağlık hizmetinden yeni doğan bebekler için bebek bakım setine, taziye ve psikolojik desteğe kadar her an vatandaşın yanında olan Gönül Bağı Birimlerinin 7/24 hizmet verdiğine dikkat çekti.
FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Toroslar, ilçenin dört bir yanında yolları yeniliyor