Yeni Mahallede Huzur toplantısı

Yeni Mahallede Huzur toplantısı

Yeni Mahallede Huzur toplantısı

28 Aralık 2019, Cumartesi 15:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Valisi Ömer Faruk Coşkun, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Huzur toplantısında, Yeni Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Karacaoğlan Ortaokulu Toplantı Salonunda düzenlenen toplantının başında Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından vatandaşlara yönelik, konut güvenliği, genel güvenlik önlemleri, dolandırıcılık olaylarının önlenmesi, düğünlerde silah atılmasının önlenmesi konusunda bilgilendirme yapıldı. 
Sunumun ardından konuşan Vali Ömer Faruk Coşkun, "İl Emniyet Müdürlüğümüzden arkadaşlarımız gerçekleştirdikleri sunumla hırsızlık, dolandırıcılık ve genel güvenlik önlemleri konusunda vatandaşlarımızın dikkat etmesi gereken hususları paylaştılar. Bizim de siz vatandaşlarımızdan beklentimiz, bu tip olayların asgariye indirilebilmesi için sizlerle paylaşılan bu hususlara azami derecede riayet etmenizdir. Tüm mahalle sakinlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi. Toplantıda mahalle sakinlerinin iletmek istedikleri sorun ve talepleri dinleyeceklerini ve bunlara hep birlikte çözüm arayacaklarını söyleyen Vali Coşkun, daha sonra sözü mahalle sakinlerine bıraktı.
VATANDAŞLAR, TALEP VE SORUNLARINI İLETTİLER
Toplantının devamında Yeni Mahalle sakinleri talep ve sorunlarını Vali Coşkun’a ilettiler.
Söz almak isteyen tüm vatandaşları tek tek dinleyen Vali Coşkun, katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ederek, “Mahallenizin sorunlarına duyarlılık gösterdiğiniz ve bunları bizimle paylaştığınız için tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Bizlere iletmiş olduğunuz sorun ve talepleri değerlendireceğiz, imkânlarımız ölçüsünde, öncelik acil olanlar olmak üzere, çözmek için hep birlikte gayret göstereceğiz." dedi.
Toplantı sonunda, vatandaşlar Vali Ömer Faruk Coşkun ve protokol mensuplarına talep ve sorunlarını dinledikleri için teşekkür ettiler.


FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lise öğrencilerine ilk yardım bilinçlendirme eğitimi