Emet Kaymakam Çiçek, şehit ailelerini ziyaret etti

Kaymakam Çiçek, şehit ailelerini ziyaret etti

Kaymakam Çiçek, şehit ailelerini ziyaret etti

Kaymakam Çiçek, şehit ailelerini ziyaret etti

Ercan KOLKU/EMET(Kütahya),(DHA)- KÜTAHYA’nın Emet ilçesi Kaymakamı Hasan Çiçek, şehit yakınları ve gazileri evlerinde ziyaret etti.

Kaymakam Çiçek, İlçe Jandarma Komutanı Mukadder Demir, İlçe Emniyet Müdür Vekili Gökhan Yıldırım ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ali Vural ile birlikte, Düşecek köyünde oturan Şehit Hasan Ali Soysal’ın ailesini evlerinde ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinledi. Kaymakam Çiçek, şehit yakınlarına yapmış olduğu ziyarette “Asayiş ve huzuru sağlamak için güvenlik güçlerimiz canı pahasına mücadele vermektedir. Dileriz ki, ülkemizde barış, kardeşlik, dostluk ve sevgi eksiksiz ve daim olsun. Ama hainler var. Acımasız ve kalleş düşmanlar var. Kurşunun nereden geleceği belli olmuyor. Fedakârlıkların en büyüğü vatan uğrunda can vererek şehit olmak ve gazi olmaktır.

Vatanını, milletini ve bayrağını korumak için canlarını veren, Peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebeye erişen şehitlerimizin bizlere bıraktığı en değerli emanetler sizlersiniz. Bizler de bu emanete en iyi şekilde sahip çıkmayı kendimize şiar edindik. Kapımız sizlere 24 saat açıktır. Her zaman yanınızdayız. Ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü, huzurumuzu ve kardeşliğimizi bozmak isteyenler emellerine asla ulaşamayacaktır. Allah, devletimize, milletimize, vatanımıza güç, kuvvet versin. Birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi. Şehit aileleri, Kaymakam Çiçek’e ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkür etti.

SIRADAKİ HABER