Erbaa Erbaa'da altyapı çalışması

Erbaa'da altyapı çalışması

Erbaa'da altyapı çalışması

Erbaa'da altyapı çalışması

İbrahim UĞUR/ERBAA (Tokat), (DHA) - TOKAT’ın Erbaa ilçesinde belediye Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde içme suyu altyapısı için çalışma başlattı.
Erbaa Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri Yıldırım Beyazıt Mahallesi Türkiyem Caddesi’nde gerçekleştirilecek yol yapım çalışmaları öncesi içme suyu altyapısını yenilemek ve kot farklarını düzeltmek için çalışma başlattı. 680 metre uzunluğundaki hattın kısa süre içerisinde tamamlanmasının ardından yol yapım çalışmalarının başlatılması planlanıyor.
Altyapıdaki eksiklikleri giderdikten sonra caddede üstyapı çalışmalarına başlayacaklarını ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl "Yol yapım çalışmaları öncesi ekiplerimiz içme suyu altyapısında kot farklarını düzenlemek için çalışmalara başladı. 680 metrelik içme suyu hattımızı yenileyip kot farkı sebebiyle gelecekte yaşanabilecek sorunların önüne geçmeyi hedefliyoruz. Ekiplerimizin altyapı çalışmalarının ardından Türkiyem Caddesi'nde yol yapım çalışmalarımıza başlayacağız" dedi.

FOTOĞRAFLI

SIRADAKİ HABER