Yüreğir Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor

Yüreğir Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor

Yüreğir Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor

10 Haziran 2021, Perşembe 13:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)-YÜREĞİR Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, sahada aktif çalışmalarda kolaylık sağlayacak araç takviyesi ile filolarını güçlendirdiklerini söyleyerek, ‘’Yeni araçlarımız hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.
Yüreğir Belediyesi, ilçeye daha iyi hizmet verebilmek için satın aldığı yeni araçlarla araç filosunu güçlendirmeyi sürdürüyor. Son 2 yılda 41 yeni aracı öz kaynaklarıyla bünyesine kazandıran ve yıl içinde de ihtiyaçlar doğrultusunda birimlere araç takviyesi yapan Yüreğir Belediyesi, iki vakumlu yol süpürme aracını Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine dahil etti.
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Hizmet birimlerimizin başında gelen Temizlik İşleri, Fen İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü gibi sahada aktif müdürlüklerimizin çalışmalarında kolaylık sağlayacak araç takviyelerimizi gerçekleştirerek halkımıza daha iyi hizmet etme adına her geçen gün filomuzu güçlendiriyoruz. Yeni araçlarımız hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Son 2 yılda 8 çöp kamyonu, 6 çöp taksi, 3 vakumlu mini süpürge, 2 cenaze aracı, 13 çift kabinli kamyonet, 3 kazıcı-yükleyici, 1 asfalt yama silindiri ve 5 binek aracı ilçe sakinlerinin hizmetine sunan Yüreğir Belediyesi, yeni alınan 2 vakumlu yol süpürme aracı ile yeni araç sayısını 43’e yükseltti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seyhan Belediyesi'nde promosyon sevinci