altın süt

altın süt Haberleri

altın süt haberleri sayfasında altın süt haberlerini bulabilir tüm altın süt haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. altın süt haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

Her gün 1 bardak altın süt içerseniz ne olur?

Her gün 1 bardak altın süt içerseniz ne olur?

Altın süt, ana maddesi zerdeçal olan bir içecektir. Geleneksel tıpta uzun yıllardır kullanılan zerdeçal, adeta bir şifa kaynağı. Uzmanlar, her gün bir bardak altın süt içmenin özellikle inflamasyonla savaşan kişilere fayda sağladığını belirtiyor. Altın süt nasıl yapılır? merak edenlere tarifini, faydalarını ve potansiyel zararlarını anlattık. /ÖZEL
Zerdeçal zayıflatır mı? Zerdeçallı süt (altın süt) ile kilo verme

Zerdeçal zayıflatır mı? Zerdeçallı süt (altın süt) ile kilo verme

Zerdeçal, genel sağlığı ve bağışıklığı artırmak için kullanılan en popüler baharatlardan biridir. Zerdeçal köride ve Ayurvedik tıpta anti-inflamatuar olarak kullanılan eski bir baharattır. Peki zerdeçal zayıflatır mı? Yapılan araştırmalar zerdeçalın zayıflamaya olumlu etkisi olduğunu gösteriyor. Bu yazımızda zerdeçalın kilo vermede ne kadar etkili olduğunu ve önerilen günlük dozun ne olduğunu öğrenirken, zayıflatan zerdeçallı süt (altın süt) hakkında merak edilenlere de ulaşacaksınız. /ÖZEL
Altın süt nedir, faydaları nelerdir? Altın süt nasıl yapılır?

Altın süt nedir, faydaları nelerdir? Altın süt nasıl yapılır?

Altın süt olarak bilinen zerdeçallı süt karışımının bir bardağında bile bin bir hastalığa şifa var. Corona virüs pandemisiyle birlikte altın süte olan ilgi de arttı. Altın süt, bağışıklığı güçlendirmenin yanı sıra lezzetiyle de gönüllere taht kuruyor. Merak edenler için işte altın sütün faydaları ve altın süt tarifi.
Altın süt nedir?

Altın süt nedir?

Diyetisyen Çağla Pektaş, beslenme ve diyetle ilgili son günlerde en çok merak edilen soruların cevaplarını Posta.com.tr'den Büşra Özbelli'ye anlattı. Altın süt nedir? Kilo almak için neler yapılmalı? Pandemi döneminde bağışıklığımızı nasıl güçlendiririz?