İngiltere Kraliyet Ailesi

İngiltere Kraliyet Ailesi Haberleri

Hangi ünlü Kraliçe 2'nci Elizabet ile tanışırken ne giydi?

Hangi ünlü Kraliçe 2'nci Elizabet ile tanışırken ne giydi?

Kraliçe 2'nci Elizabeth'in karşısına çıkmak medeni cesaret ister. İngiltere'de isim yapan her ünlü genelde en az bir kez Kraliçe'nin karşısına geçer. Pek çoğunun nasıl formal giyindiğini ve el pençe durduğunu gözlemleriz. Peki ünlüler Kraliçe ile tanışırken ne giyiyor? İşte 11 ünlü ve Kraliçe ile tanışırken giydikleri!
Meghan Markle'ın 6 güzellik sırrı

Meghan Markle'ın 6 güzellik sırrı

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin, oğlu Archie'den önceki son üyesi Meghan Markle, her özelliğiyle dünya basının ilgi odağı oldu. Meghan Markle'ın güzellik sırları da bu nedenlerden biriydi. Meghan Markle, karşımıza hep doğal makyajlarla, fazla uğraşılmamış saçlarla çıktı. Bu şekilde yaptığı işlerin daha çok konuşulmasını hedefledi. Bunu kısmen başardı diyebiliriz çünkü onca çabasına rağmen, bu sefer de Meghan Markle'ın doğal güzelliğini konuşuyoruz. İşte Meghan Markle'ın 6 güzellik sırrı!
Kraliçe Elizabeth'in gençliğinden 10 moda ilhamı

Kraliçe Elizabeth'in gençliğinden 10 moda ilhamı

Özellikle belli bir yaşın üzerindeki bazı yaşlı ve toplumda nüfuzu büyük insanlar, hep yaşlıymış gibi gelir. İngiltere Kraliçesi 2'nci Elizabeth'de bu insanlardan biri. Günümüzde yaşayan çoğu kişi Kraliçe'nin gençlik halini hiç görmemiştir. Kraliçe Elizabeth, sanki o renkli ve ciddi takım elbiseleri içinde doğmuş, saçları hep bembeyaz gibidir. Ancak o da bir zamanlar gençti ve hepimize taş çıkartacak kadar modadan anlıyordu. İşte, Kraliçe Elizabeth'in stil ilhamı olacak 10 gençlik fotoğrafı!
Kate Middleton ve kızı Prenses Charlotte'un en uyumlu 10 görünümü

Kate Middleton ve kızı Prenses Charlotte'un en uyumlu 10 görünümü

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin Meghan Markle gibi pek de 'çıkıntı' olmayan ideal gelini Kate Middleton ve en büyük kızı 5 yaşındaki Prenses Charlotte, dünyanın en ünlü anne ve kızı olabilir. Prenses Charlotte'un doğum haritası incelendi, biraz yüzünü kameralar önüne çıkarmasının ardından kişiliği hakkında analizler yapıldı. Bir sonraki kraliçe ve annesi, hep yakın mercek altındaydı yani. Kate Middleton ve kızı Prenses Charlotte'un birbirlerine olan benzerlikleri hep en ilgi çeken konular arasındaydı. Her göründükleri yerde uyumlu giyinerek bu görüşü daha da perçinlediler. İşte anne Kate Middleton ve kızı Prenses Charlotte'un en uyumlu olduğu 10 görünüm!
Prens William, düğün günü Kate Middleton'ın kuaförüne yardım etti

Prens William, düğün günü Kate Middleton'ın kuaförüne yardım etti

İngiltere Kraliyet Ailesi'nden Prens William ve Kate Middleton'ın rüya gibi evliliklerinin üzerinden 9 yıl geçtiğine inanmak oldukça zor. Middleton, Kraliyet Ailesi'ne girdiği günden bu yana, tıpkı Prenses Diana gibi sürekli göz önünde oldu. Prens William ile olan uyumu ise dünya basınının en gözde konularından biri haline geldi. Alçakgönüllülüğüyle gönüllerde taht kuran Prens William'ın düğün günü Kate Middleton'ın saçını yapan kuaöföre yardım ettiği ortaya çıktı.
İngiltere'yi sarsan karar! Kraliyet Ailesi'nden çekiliyorlar

İngiltere'yi sarsan karar! Kraliyet Ailesi'nden çekiliyorlar

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin çoğu geleneğine uymayı reddettikleri için yoğun eleştirilere maruz kalan Prens Harry ve Meghan Markle'ın aldığı karar ülkede adeta bomba etkisi yarattı. İngiltere Prensi Harry ve eşi Meghan Markle İngiliz kraliyet ailesi üyeliğinden çekileceklerini açıkladı.