Tarhana Corbasi

Tarhana Corbasi Haberleri

Tarhana çorbası tarifi: Tarhana çorbası nasıl yapılır?

Tarhana çorbası tarifi: Tarhana çorbası nasıl yapılır?

Kış aylarında bağışıklığınızı güçlendirecek ve aynı zamanda lezzetli bir öğün olarak yerine geçecek tarhana çorbası tarifi tam bir şifa deposu. Evde kısa sürede hazırlayabileceğiniz tarhana çorbası tarifi arıyorsanız yada tarhana çorbası nasıl yapılır merak ediyorsanız "tarhana çorbası tarifi, tarhana çorbası nasıl yapılır" haberimize bir göz atın.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (21 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tarhana çorbası tarifi, kereviz yemeği tarifi, sade bulgur pilavı tarifi ve irmikli muhallebi tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (04 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tarhana çorbası tarifi, sebze graten tarifi, sebzeli pilav tarifi ve ev yapımı kakaolu puding tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (21 Aralık 2019)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tarhana çorbası tarifi, balıklı sebze tarifi, bulgur pilavı tarifi ve trileçe tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (11 Aralık 2019)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tarhana çorbası tarifi, Meksika usulu tavuk tarifi, erişte makarna tarifi ve saray lokumu tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (03 Aralık 2019)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tarhana çorbası tarifi, türlü yemeği tarifi, kuskus tarifi ve havuçlu bademli kek tarifleri.
Soğuk havada sizi sıcak tutacak 6 çorba tarifi

Soğuk havada sizi sıcak tutacak 6 çorba tarifi

Kış aylarının gelmesiyle birlikte ısınacağımız yöntemler arayışı içerisine girmiş bulunmaktayız. İçimizi ısıtacak ve şifa deposu olan çorbalarla kışı sağlıkla üşümeden geçirmenizi sağlayacak tariflerle karşınızdayız. Tavuk suyu çorbası tarifi, mercimek çorbası tarifi, terbiyeli sebze çorbası tarifi, tarhana çorbası tarifi, ezogelin çorbası tarifi ve balık çorbası tarifi haberimizde.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (24 Kasım 2019)

Bugün ne pişirsem diyenlere farklı alternatifler arayanlara birbirinden lezzetli tariflerimiz var. Günün menüsünde hafta sonuna lezzet katacak sevdiklerinizle paylamak isteyeceğiniz birbirinden güzel tarifler var. Eğer " akşam ne yesek, bugün ne pişirsem " diyorsanız sizin için hazırladığımız günün menüsü tam size göre. İşte damak zevkinize uyacak günün menüsü tarhana çorbası,etli sarma, havuç tarator ve kaymacina (üsküp tatlısı) tarifleri var.
Tarhana çorbasının ilginç hikayesi

Tarhana çorbasının ilginç hikayesi

Özellikle soğuk kış aylarının vazgeçilmezi olan Tarhana çorbasının hikayesini hiç merak ettiniz mi? İşte geçmişten günümüze kadar gelen, hem doyurucu hem de sağlıklı tarhana çorbasının ilginç hikayesi…<br />  
'Çocuklara ve hastalara tarhana çorbası vermeyin'

'Çocuklara ve hastalara tarhana çorbası vermeyin'

Eskiden uzmanlar, vücut direncini arttırdığı için tarhana çorbasını özellikle tavsiye ederdi ancak artık durum değişmiş gibi görünüyor. Birçok uzman, içeriğindeki yüksek miktardaki un nedeniyle tarhana çorbasını artık önermiyor. Bunlardan biri de 'Özellikle çocuklara ve hastalara tarhana vermeyin' diyen Uzman Diyetisyen Işın Sayın
Anneanne mutfağı kanserden koruyor

Anneanne mutfağı kanserden koruyor

Kanserdeki artışa dikkat çeken uzmanlar, Anadolu mutfağının hastalıktan korunmada etkili olduğunu söylüyor. Vurgu yapılan yemeklerden biri de tarhana çorbası