sivilce neden çıkar

sivilce neden çıkar Haberleri

sivilce neden çıkar haberleri sayfasında sivilce neden çıkar haberlerini bulabilir tüm sivilce neden çıkar haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. sivilce neden çıkar haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

Uzman Doktor Ubeydullah Dalmış, akne oluşumunun nedenlerini anlattı

Uzman Doktor Ubeydullah Dalmış, akne oluşumunun nedenlerini anlattı

Akne; bir başka deyişle sivilce, hepimizin en büyük sıkıntılarından biri. Sivilce çıkmasının birçok sebebi olsa da insanlar halen daha bu sebepler hakkında doyurucu bilgi alabilmiş değil! Uzman Doktor Ubeydullah Dalmış; "Neden akne çıkar?" sorusuna çok işinize yarayacak cevaplar verdi...
Kalçada sivilce neden çıkar? Kalçadaki sivilceler nasıl önlenir?

Kalçada sivilce neden çıkar? Kalçadaki sivilceler nasıl önlenir?

Kalçadaki sivilceler... Yüzümüzdeki sivilceleri konuşuyoruz, göğüs bölgesindeki sivilceler için maske tarifleri bulabiliyoruz. Peki kalçalardaki sivilcelere ne demeli? Pürüzsüz bir popo, pek çok kadın için konuşulması tabu haline gelmiş olabilir. Yani kalçalarımızdaki sivilcelerden utanıyor olabilir miyiz? Kalçada sivilce gibi şişlikler, arkada çıkan sivilceler aslında hepimizin problemi. Kalçada sivilce neden çıkar? Kalçadaki sivilceler nasıl önlenir? İşte cevapları!
Sivilcelere dair doğru bilinen 10 yanlış

Sivilcelere dair doğru bilinen 10 yanlış

Sivilceler ergenlikte başlayıp sonra da peşimizi kolay kolay bırakmayan bir cilt problemi. Sivilceleri geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz ancak internette -tahmin edersiniz ki- bu konuda tonla yanlış bilgi var. Peki sivilcelere dair bildiklerinizin ne kadarının yanlış olduğunu tahmin edebiliyor musunuz? Sivilceler elbette güzelliğimizin önüne geçemez ancak pürüzsüz bir cildi herkes ister. Pürüzsüz bir cildin en büyük düşmanı ise sivilcelerdir. İşte sivilcelerle etkili şekilde başa çıkmak için farkına varmanız gereken sivilcelere dair doğru bilinen 10 yanlış!
Kalçada sivilce neden çıkar?

Kalçada sivilce neden çıkar?

Kalçadaki sivilceler yüzümüzdeki sivilcelere göre daha farklı nedenlerle ortaya çıkar. Yüzdeki sivilceler hormonlarda meydana gelen değişimlerin bir sonucudur. Peki, kalça sivilcelerinin nedenleri nelerdir?