Trump’un yeni gözdesi!

İki genç girişimci tarafından Trump Towers’ta açılan Kukuruza Kokoreç, iddialı lezzetiyle AVM’nin gözde mekanı haline geldi...

23 Temmuz 2018, Pazartesi 12:29
A A

İsmini Boşnakça’da ‘kokoreç’ anlamına gelen ‘kukuruza’dan alan Kukuruza Kokoreç, lokasyon itibariyle ulaşımı en kolay AVM’lerden biri olan Trump Towers’da konumlanıyor. Mekan, kokoreçleri ‘İstanbul’, ‘İzmir’ ve ‘Sade’ olarak üçe ayırıyor.

Sadece kokoreç hizmeti vermeyen Kukuruza, menüsünde çi börek, sucuk, midye tava, midye dolma, gözleme, sigara böreği, etli yaprak sarma, mantı ve waffle’ı da barındırıyor. Söz konusu yemek özellikle de kokoreç olunca, müşterilerin aradığı en önemli unsur hijyen oluyor.

Hızlı yemek kültürüne şahane bir alternatif sunan Kukuruza Kokoreç, zengin menüsünün yanı sıra hijyene verdiği önemle de ziyaretçilerinden tam not almayı başarıyor.

Firma, Balıkesir yöresinin yüzde yüz özel süt kuzu kokoreçlerinin yanında yine yörenin sucuklarını, peynirlerini ve ayranlarının tercih ediyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.